8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
26.126.5
30.230.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
26.126.5
30.230.8

Поїзд Львів - Люблін буде запущено вже в червні наступного року

Image

6 грудня міністр інфраструктури Польщі заявив, що транспортне сполучення між Львовом та Любліном буде запущено вже влітку 2019 року. Про це повідомив ресурс “Центр транспортних стратегій”.

Також, Анджей Адамчик заявив, що розглядається декілька варіантів реалізації: перший - з пересадкою пасажирів з українського поїзда в польський, другий - використовувати вагони, що могли б автоматично змінювати ширину колісної бази, а третій - будівництво нових магістралей. Найбільш прийнятним вважається перший, за яким можна було б запустити сполучення вже у червні 2019 року.

Міністр інфраструктури України додає: "Зараз сполучення Київ-Перемишль лідирує за кількістю перевезених пасажирів. Ми розширюємо географію перевезень між Україною та Польщею. Разом з польськими колегами працюємо над відновленням залізничного сполучення Перемишль-Мальховіце-Нижанковичі, а також Люблін-Львів".

За день до цього міністри підписали заяву про наміри, що передбачає спільну роботу щодо розширення пасажирських перевезень між двома країнами.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви вживаєте алкоголь (в тому числі слабоалкогольні напої)?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...