21°C
Ранок 20°C
День 26°C
Вечір 21°C
Ніч 17°C
27.427.8
32.0532.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
21°C
Ранок 20°C
День 26°C
Вечір 21°C
Ніч 17°C
27.427.8
32.0532.7

Поєднати сир та вино: ярмарка на Львівщині

Фестиваль сиру та вина відбудеться 9 жовтня у місті Винники, що неподалік Львова.

"Пофестивалити" на святі сиру і вина можна буде у другу неділю жовтня з 12:00 до 20:00. Для цього лише потрібно завітати на ярмарку, де різні виробники презентуватимуть свою продукцію. Про це PRESS-ЦЕНТРу розповіли організатори свята -це міська рада та історичний музей міста Винники.

Приймати участь у дійстві зголосились виноградарі та винороби з різних регіонів України. Отож 9 жовтня ми зможемо спробувати виноробство та сироваріння Закарпаття, Буковини, Галичини, Криму та Прикарпаття. Серед відомих учасників "Винний підвал сім'ї Шош", винороби закарпатського заводу "Котнар", представники СП "Чизай" а також "Лицарі Берегівського винного одену імені св. Венцела".

Така ярмарка дозволить аматорам справи виготовлення вина чи сиру дізнатись про традиції виноробства у Галичині. Крім того, для всіх учасників буде проводитись дегустація різних марок вин та сортів сиру.

Фестиваль включає в себе і спеціальні театралізовані дійства та концертну програму. Про детальнішу програму заходів Львівські напишуть пізніше.

До слова, щорічне Свято сиру і вина у Львові відбудеться 21-23 жовтня.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до російської мови у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...