5°C
Ранок 8°C
День 13°C
Вечір 9°C
Ніч 7°C
24.5524.9
26.927.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
5°C
Ранок 8°C
День 13°C
Вечір 9°C
Ніч 7°C
24.5524.9
26.927.5
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Питання про виділення військовим ділянок землі перенесли на завтра

У роботі пленарного засідання міської ради оголосили перерву. Таке рішення прийняли через те, що до завтрашнього ранку допрацювати проект по видачі земель військовослужбовцям.

До 10:00 ранку завтрашнього дня спеціально створена робоча група має закінчити проект рішення щодо ситуації з видачею земельних ділянок бійцям, що повернулись зі Сходу. До слова, в зв'язку з високою активністю протестуючих біля Львівської ради спершу оголосили перерву засідання депутатів ради Львова до 12:00.

Після перерви депутат Олена Пасевич запропонувала альтернативні покрокові рішення питання щодо початку процесу видачі земель військовим. Проте активісти заявили, що не погоджуються з подібними пропозиціями. Про це повідомляє ТРК Львів.

В такому випадку секретар Анатолій Забарило оголосив про технічну перерву в роботі сесії до завтра. Цього часу має вистачити щоб робоча група закінчила допрацювання рішення щодо процесу видачі ділянок учасникам АТО.

Нагадаємо, сьогодні учасники АТО продовжують пікет біля стін Львівської ратуші з вимогами розпочати процес видачі земель, згідно закону про охорону військовослужбовців.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...