2°C
Ранок 1°C
День 3°C
Вечір 1°C
Ніч 3°C
24.2524.64
26.2526.74
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
2°C
Ранок 1°C
День 3°C
Вечір 1°C
Ніч 3°C
24.2524.64
26.2526.74
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Після відпочинку у Славському отруїлись 11 працівників ІТ-компанії

Image

11 відпочивальників, що зупинились у готельному комплексі «Перлина Карпат» у Славському, звернулись за медичною допомогою. У всіх медики виявили гостру кишкову інфекцію. Про це інформує Держпродспоживслужба Львівщини, додаючи, що інцидент трапився ще 13 січня.

У повідомленні вказано, що у цьому комплексі проводили корпоратив ІТ-компанії. Протягом 11-12 січня 41 людина харчувалась у цьому закладі (сніданки та бенкети ввечері), але обідали люди поза межами «Перлини Карпат», тому достеменно встановити причини і джерело харчового отруєння поки не можна.

13 січня 11 людей звернули за медичною допомогою. Люди скаржились на біль в животі, нудоту та високу температуру (до 38 градусів). У повідомленні вказано, що усі відмовились від госпіталізації та поїхали додому (у Київ, Київську та Черкаську області, а також у Баку).

Відтак, фахівці Держпродспоживслужби Львівщини провели позапланову перевірку ресторану готельного комплексу, який орендує ФОП Романишак Н. Б., та взяли проби продуктів, води, змиви з об’єктів на кухні, щоб перевірити причетність цього закладу до отруєння. Результати перевірки наразі невідомі.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку проблему Львівщини Ви вважаєте найбільш гострою?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...