18°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
18°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82

​«Піккардіська Терція» стали Заслуженими артистати України

3 грудня акапельному гурту «Піккардійська Терція» виповнилось 25 років. Музикантів привітали із ювілеєм і нагородили їх званням Заслужених артистів України.

Зі святом учасників гурту вітав голова ЛОДа Олег Синютка. Губернатор області подякував музикантам за їхню роботу і творчість. «Ми обов’язково переможемо не лише силою нашої зброї, а й великим талантом, українським мистецтвом і культурою», - додав Синютка.

Також додамо, що учасників гурту нагородили званням «Заслужений артист України». Богдан Богач, Андрій Капраль, Ярослав Нудик, Роман Турянин, Андрій Шавала і Володимир Якимець отримали нагородили. Про це учасники гурту також зазначили на своїй сторінці у Facebook.

Фото: прес-центр ЛОДАФото: прес-центр ЛОДА

«За ці чверть століття було багато чого доброго. Багато чудових людей зустрілись нам на шляху. Багато слухачів приходили на концерти в різних містах. Дякуємо всім вам! Ми постараємось й далі тішити вас своєю творчістю, а ви просто слухайте й підспівуйте!», - йдеться у повідомленні.

Інформаційна довідка.

«Пікардійська терція» - акапельна формація, яку утворили четверо учасників у 1992 році у Львівському музичному училищі. Перший компакт-диск хлопці випустили у 1998 році, у 2000 вони стали першими, хто із Східної Європи виступили на міжнародному фестивалі акапельного співу у Мюнхені.

У репертуарі «Терції» майже 300 різних композицій, серед яких і власні твори і багато обробок. Цікаво, що серед композицій твори на 12 мовах світу.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яке у вас (у вашої родини) авто?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...