6°C
Ранок 8°C
День 13°C
Вечір 9°C
Ніч 7°C
24.5524.9
26.927.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 8°C
День 13°C
Вечір 9°C
Ніч 7°C
24.5524.9
26.927.5
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Пікетувальники просять про підтримку: у Львові чергова сесія міської ради

29 вересня знову нагадують про себе військовослужбовці, які розгорнули протест на площі Ринок проти мерії. ЗМІ вже встигли наректи тамтешні події "львівським майданом". Чоловіки, налаштовані активно виборювати власні права, адже можливість, що їх почують сьогодні вища: запланована сесія Львівської міської ради.

Безстрокова акція протесту продовжується і під стінами Ратуші розклали наметове містечко вже не 1 десяток осіб. Військові пікетують проти бездіяльності Львівської ради. Про це повідомляє Гал-Info з посиланням на Львівську обласну спілку соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.


Львівські "майданівці" висунули свої вимоги ще два тижні тому, коли розклали намети і залишились під Ратушею, щоб їх побачили і почули. Такі дії спрацювали і про пікетувальників вже з першого дня писали всі ЗМІ. Відколи військовослужбовці першої хвилі мобілізації повернулись додому і до сьогоднішнього дня, коли держава вже планує відправити шосту чергу додому, жоден з львівських "АТОвців" не отримав ні клаптика обіцяної законом землі.

А сьогодні серед питань, які обговорюватимуть депутати, є й ті, що стосуються вимог військовослужбовців. От захисники України і вирішили нагадати Садовому й мерії про виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та змусити їх почати процес виділення земельних ділянок українським воїнам.

Хлопці просять львів'ян прийти і підтримати їх сьогодні на площі Ринок.

Як проходить сесія міської ради, можете спостерігати на Львівських в онлайн-трансляції.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...