10°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
10°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8

​Підземний паркінг пропонують перенести під Монумент Слави

Замість підземного паркінгу поблизу головного корпуса ЛНУ імені Івана Франка, його пропонують побудувати на місці Монументу Слави.

Про це пише Твоє Місто.

Обласна спілка архітекторів пропонує альтернативні варіанти облаштування паркомість у Львові заміть підземного паркінгу в історичній частині – поблизу ЛНУ імені Івана Франка.

У обласній спілці вважають неможливим побудувати підземний паркінг на площі біля головного корпусу ЛНУ. Всій запропоновані проекти не вирішують повністю проблеми паркування у центральній частині і є необґрунтованими з точки зору ефективного використання території та інвестиційних коштів. Також ідея будівництва є проблемною через складність процедур погодження та протести громадськості.

У Львівській обласній організації НСАУ висловили свої рекомендації щодо створення пішохідного простору між парком та університетом:

  • пілотний проект підземного паркінгу на місці меморіалу воїнам радянської армії на вулиці Стрийській (попередньо демонтувавши монумент та здійснивши перезахороненнянімецьких солдатів);
  • реконструкція автостоянки перед готелем «Дністер» та можливість облаштувати там підземний тунель для продовження транспортної розв’язки;
  • громадський наземний багаторівневий паркінг на території військової частини на вулиці Городоцькій;
  • створення муніципальних багаторівневих автостоянок у нових районах Львова (Новий Львів, Сихів тощо).

«Львівські» писали раніше, що студенти та професори ЛНУ імені Івана Франкавиступили категорично проти паркінгу. А на громадських слуханнях,ніхто не підтримав проект будівництва.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви оцінюєте роботу А. Садового на посту мера Львова?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...