5°C
Ранок 9°C
День 19°C
Вечір 13°C
Ніч 7°C
24.324.65
26.727.25
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
5°C
Ранок 9°C
День 19°C
Вечір 13°C
Ніч 7°C
24.324.65
26.727.25
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Під час ходи УГКЦ проти "гендерної ідеології" до колони приєднались "догналіти"

Фото ZAXID.NETФото ZAXID.NET

Вчора вулицями Львова пройшла хода на підтримку сімейних цінностей. Організатором виступила ГО “Благословення”. Ця подія стала частиною першого фестивалю, присвяченого тематиці традиційної родини. Парафіяни несли плакати, що містили лозунги “Традиційна родина - здорова країна”, “Всі разом - за сім’ю”, “Стоп урокам сексуального виховання у школах” та інші.

На певному етапі проведення ходи до колони приєднались послідовники “Української правовірної греко-католицької церкви”, що є не визнаною офіційно релігійною організацією. Іншою назвою цієї течії є похідна від прізвища засновника Антоніна Догнала - “догналіти”. За словами речника УГКЦ Павла Дроздяка, таке сусідство стало неприємною несподіванкою. Організатори ходи з ГО “Благословення” також зазначили, що не запрошували представників “УПГКЦ” до проведення заходу. Серед “догналітів” участь у заході взяли десятки “монахинь”, кількасот прихильників та “єпископ” Василь-Маркіян Гітюк. Разом із собою вони також несли транспаранти з гаслами проти “гендерної ідеології”. Однак, коли колона прийшла на пл. Святого Юра, представники невизнаної релігійної організації попрямували до вул. Городоцької.

На думку Олега Андрушківа, голови ГО “Благословення”, це була провокація та спроба створити ілюзію про спільні погляди.

Нагадаємо, що “догналітів” неодноразово звинувачували у зомбуванні людей, руйнуванні сімей та антиукраїнській діяльності. Лідери секти - громадяни Чехії та Словаччини, що їх в різний час було депортовано з території України.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...