-9°C
Ранок -9°C
День -9°C
Вечір -12°C
Ніч -9°C
27.9528.35
33.6534.25
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-9°C
Ранок -9°C
День -9°C
Вечір -12°C
Ніч -9°C
27.9528.35
33.6534.25

Перевізники погодились надати пільговикам безкоштовний проїзд

Фото ЛМРФото ЛМР

Львівська міська рада погодила безкоштовний проїзд пенсіонерів у громадському транспорті міста. Відповідне рішення готується на п’ятницю, в цей же день виконавчий комітет міської ради розгляне питання підняття вартості проїзду для інших пасажирів.

Сергій Бабак, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства повідомляє: «Нам вдалося досягти домовленостей з приватними перевізниками на автобусних маршрутах загального користування. Вони погоджуються надавати послуги з безкоштовного перевезення пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю ІІІ групи. У зв’язку з цим готуємо відповідне рішення виконавчого комітету «Про забезпечення безкоштовного проїзду пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю ІІІ групи у міському транспорті Львова».

Як відомо, перевізники вимагали підняття вартості проїзду, як мінімум, до 7 гривень. У свою чергу, Львівська міська рада не дозволила переглянути тарифи до моменту врегулювання питання з пільговими категоріями громадян. Втім, остаточну вартість проїзду поки що не повідомляють.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи часто ви буваєте у закладах в центрі міста?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...