17°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
17°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82

Переселенці з Криму організували виставку у Львові

Ініціаторами виступили громадські організації «Земляцтво кримських татар у Львові», «Крим SOS», «Іхсан-Щирість» та кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові».

Кожен кримський татарин, який був змушений виїхати з Криму після анексії півострова, мав змогу принести для експонування на виставці пам'ятну річ, яку взяв із собою з дому. На виставці також представлено автентичні старовинні предмети кримськотатарського народу.

Як зазначає організатор виставки Ернест Абкелямов, що акцент робився не на віці експонатів, а на історії, яку вони розповідають. Більшість речей, фотографій, представлених на цій виставці, - привезені з Криму переселенцями як пам’ять про свою батьківщину. Також організатори мали на меті зруйнувати стереотипи про татарську релігію - іслам. На цій виставці відвідувачі можуть не лише розглянути експонати, а й дізнатись про історію народу від кримських татар.

Якщо б якомога більше людей могло ознайомитись з культурою та історією кримськотатарського народу, стало б легше розуміти одне одного.

Вхід на виставку є безкоштовним.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи достатньої температури у вас "гаряча" вода?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...