27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

Перелік безкоштовних ліків можуть розширити

Джерело фото: прес-сцентр ЛМРДжерело фото: прес-сцентр ЛМР

Про це повідомляє Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради, переконаний, що програма "Доступні" ліки є дуже потрібною, проте обмеженою. За його словами, перелік ліків, які пацієнти можуть отримати надто вузький, його потрібно збільшити.

Про це повідомляють у прес-центрі Львівської міської ради, - передають "Львівські".

За словами чиновника, програма "Доступні ліки" є хорошою, проте в Україні її реалізують неправильно. Володимир Зуб вважає, що перелік препаратів є звуженим, тобто там немає включених необхідних препаратів (найпоширеніших), а цінова пролітика змушує фармацевтичні компанії відмовлятись від закупівлі деяких препаратів.

Через це від Львівської обласної ради направили лист у Міністерство охорони здоров'яз з проханням врегулювати ці питання.

Також чиновник додав, недавно перелік найменувань загального списку розширили.

Додамо, що раніше "Львівські" повідомляли, що програма "Доступні ліки" має досить серйозні прогалини. Зокрема про випадок, коли пацієнтка обійшла декілька аптек, а потрібних їй ліків для зменшення холестерину в крові не було. Препарати привезли лише після декількох дзвінків на Урядову гарячу лінію. Проте за час, поки відповідь надійшла і ліки з'явились в аптеках, термін дії рецепту пацієнтки вже збіг. Дуже сподіваємось, що над програмою працюватимуть та подібні випадки більше не траплятимуться.

Нагадаємо, що програма "Доступні" ліки розпочала діяти в Україні 1 квітня, 2017 року. За умовами програми, пацієнти, котрі мають спеціальний рецепт від лікаря, можуть отримати безкоштовно або ж з невеликою доплатою необхідні медикаменти. Зокрема, програма включає ліки від серцево-судинних захворювань, діабету, бронхіальної астми. Перелік ліків та адреси аптек можна переглянути на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Більше про новини у Львові та області читайте на "Львівських".

Оцінки:

1

Дивіться також:

Коментарі:

 • user
  Гість 07:04, 01.08.2017
  Що Ви хотіли конкретно сказати хворим людям? Які конкретно ліки? Де тут інформація? Повний маразм!!!
  • user
   Гість 07:24, 01.08.2017
   "Які конкретно ліки?" Список включених ліків на цей момент - за посиланням.
   Інформація - якщо стисло, то "Володимир Зуб говорить, що список доступних ліків, імовірно, будуть розширяти, оскільки він є недостатнім".

   Задайте, будь ласка, конкретне питання, на яке ви хотіли би отримати відповідь і ми постараємося вам відповісти, якщо зможемо отримати потрібну вам інформацію.
  • user
   Гість 07:23, 01.08.2017
   Інформацію про перелік ліків, як ми і вказали, можна знайти на сайті Міністерства Охорони здоров'я. Посилання є у новині вище.
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Де ви провели (плануєте провести) відпустку 2017?

всі опитування
 • Реклама на сайті
 • Loading...