3°C
Ранок 2°C
День 3°C
Вечір 3°C
Ніч 3°C
27.6528.1
33.4534.05
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
3°C
Ранок 2°C
День 3°C
Вечір 3°C
Ніч 3°C
27.6528.1
33.4534.05

Партія Зеленського переплутала українські дороги з російськими

У Львові партія Зеленського для реклами інтерв’ю про ремонт доріг використала фото російської дорожньої розв’язки. Про це повідомляє "Уніан". Інтерв’ю поширили 7 вересня на сторінці «Команди Зеленського у Львові» у Facebook.

Фото: Команда Зеленського у ЛьвовіФото: Команда Зеленського у Львові

Очільника Служби автомобільних доріг регіону Олега Березу зобразили на фоні дорожньої розв’язки у російському Мурманську.
На використання партією російського фото звернули увагу користувачі соцмережі. Трускавчанин Андрій Пристай, першим припустив, що це траса Омськ-Тюмень. Фото цієї дорожньої розв’язки і справді ще у липні 2018 року опублікував один з місцевих сайтів як ілюстрацію планованої нової розв'язки на трасі Омськ-Тюмень.

Фото: скріншот з FacebookФото: скріншот з Facebook


Після цього адміністратор сторінки «Команда Зеленського у Львові» заявив, що ілюстрацію взяли зі стокового сайту, запевняючи, що насправді такої розв'язки нема ні в Росії, ні в Україні: «Не потрібно шукати зради на заборонених сайтах. Такої дороги там немає. І поки що немає у нас».

До цього цю ж фотографію використали в офіційному повідомленні Львівської обласної державної адміністрації про плановане будівництво Північного об'їзду Львова.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку проблему Львівщини Ви вважаєте найбільш гострою?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...