9°C
Ранок 6°C
День 7°C
Вечір 5°C
Ніч 7°C
24.224.57
26.1526.67
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 6°C
День 7°C
Вечір 5°C
Ніч 7°C
24.224.57
26.1526.67
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Охоронець клубу після випадкового вбивства отримав іспитовий термін

Суд врахував обставини смерті і розкаяння охоронця. Інцидент стався у 2015 році у нічному клубі «888»у Львові.

Про це пише Zaxid.net.

7 лютого Галицький районний суд Львова засудив стажера-охоронця нічого клубу. У вироку йшлось, що чоловіка визнали винним у вбивстві через необережність. Але його звільнили від відбування покарання (йому загрожувало до 3 років за ґратами) і встановили іспитовий термін2 роки. Також суд частково задовольнив позов матері загиблого і зобов’язав винного сплатити 105 тисяч матеріальної школи та 100 тисяч моральної компенсації.

Сам випадок стався ще у червні 2015 року на площі Данила Галицького в нічному клубі «888». Чоловік, який стажувався на посаду охоронця клубу, не пропустив в середину закладу компанію з кількох людей, що були в стані алкогольного сп’яніння.

Перед тим ця компанія вийшла на вулицю покурити. Зі слів охоронця-стажера, люди поводились агресивно та нецензурно висловлювались, відтак він не міг дозволити їм повернутись у клуб. Під час конфлікту охоронець вдарив одного з відвідувачів у лице рукою, через що чоловік упав та сильно вдарився головою.

Під час суду охоронецьпояснив, що вдарив відвідувача ненавмисно і розкаюється у вчиненому. Із показів матері загиблого,28-річний син, який був учасником АТО в ту ніч після інциденту прийшов додомута ліг спати, бо сказав, що в нього сильно болить голова. А вранці жінка знайшла його мертвим.

Судово-медична експертиза встановила, що причиною смерті стала відкрита черепно-мозкова травма, які хлопець отримав наслідок падіння біля нічого клубу.

В суді матір загиблого вимагала 1 мільйон моральної компенсації та 138 тисяч матеріальної шкоди, пов’язаної з похоронами та встановленням пам’ятника.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви буваєте за кордоном?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...