3°C
Ранок 2°C
День 3°C
Вечір 3°C
Ніч 3°C
27.6528.1
33.4534.05
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
3°C
Ранок 2°C
День 3°C
Вечір 3°C
Ніч 3°C
27.6528.1
33.4534.05

ОХМАТДИТ отримає грант від ЄС на 0,544 млн євро

Image

Львівська обласна дитяча лікарня ОХМАТДИТ перемогла у проекті Євросоюзу з транскордонного співробітництва. Завдяки цьому, буде залучено близько 605 тисяч євро на створення нової операційної, обміну досвідом та інших необхідних процедур. Лише 10% від коштів буде отримано від органів місцевого самоврядування.

Партнером Львівської обласної дитячої лікарні у проекті стала Мазовецька спеціалізована лікарня ім.Юзефа Псарського м. Остроленка (Польща). Термін реалізації - два роки.

Директор лікарні ОХМАТДИТ Мар’яна Возниця зазначає: «В операційній усе буде нове, починаючи з ремонту і завершуючи операційними столами, лампами, стійками тощо. Вона буде оснащена надсучасним обладнанням. Наші польські партнери мають просто фантастичні операційні, але у них нема великого досвіду у проведенні мініінвазивних операцій. Дитячі хірурги ОХМАТДИТу, навпаки, мають великий досвід, але не мають таких умов, як польські колеги. Тож ми обмінюватимемося здобутками. 13-14 березня відбудеться відкриття проекту і 20 медпрацівників лікарні (хірурги. медсестри) поїдуть переймати досвід польських колег. Згодом вони приїдуть до нас.»

Проведено перший аудит, другий заплановано на лютий. Увесь колектив закладу залучено до реалізації.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви допомагаєте бійцям АТО?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...