-3°C
Ранок -2°C
День -1°C
Вечір -0°C
Ніч -2°C
27.828.1
31.231.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-3°C
Ранок -2°C
День -1°C
Вечір -0°C
Ніч -2°C
27.828.1
31.231.8
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Оголошено тендер на очистку фільтрів Грибовицького сміттєзвалища

Image

ЛКП «Збиранка» оголосило про проведення тендеру на очистку грибовицьких фільтратів. Очищення має відбутись за допомогою модульної установки.


Як інформують у прес-центрі Львівської міської ради, у підприємстві обрали «конкурентний діалог» як процедуру закупівлі на тендерном майданчику. Як правило, такий спосіб співпраці між замовником та учасниками тендеру обирається, коли замовник не може визначити специфікацію робіт та склад послуги.

Процедура проводиться у два етапи.

Впродовж першого етапу учасники тендеру отримують інформацію про вимоги та опис майбутнього проекту без цін. Додатково прописується час і місце, де будуть проводити роботи. З часу оголошення тендеру до подання пропозицій має пройти не менше 30 днів (кінцевий термін – 5 березня). Після цього ЛКП аналізуватиме отримані проекти та проводитиме консультації із учасниками тендеру.

Під час проведення другого етапу «конкурентного діалогу» учасники мають подати вже готові пропозиції. Термін подання – не менше 15 днів з дня проголошення початку 2-го етапу.

Відтак, замовник укладає угоду із переможцем тендеру.

Зазначається, що зараз на полігоні розміщується 14 мільйонів тонн ТПВ. Ділянка, де знаходяться відходи – 26,5 га. Очікувана вартість робіт – 8 мільйонів гривень. Кошти місто отримало в рамках кредиту від ЄБРР.

Виконавець має очистити резервуари-накопичувачі стічних вод і витоків фільтру. Після виконання робіт підприємство має надати звіт на основі попередньо проведених лабораторних дослідженнях про рівень фільтратів.

Нагадаємо, водночас у Львові уклали угоду із підприємством, яке вимірюватиме кількість біогазу на сміттєзвалищі.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...