8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
23.323.6
25.8526.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
23.323.6
25.8526.4
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Обрано першу з 50 історичних брам, що будуть відреставровані ЛМР

Креслення з сайту ЛМРКреслення з сайту ЛМР

Про подібні плани повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Брами, що реставруватимуться, знаходяться в історичній частині міста та є привабливою атракцією для туристів. До того ж, протягом 2009-2017 рр. у Львові функціонував проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», що співфінансувався німецьким товариством. Тоді було відреставровано 148 брам. Ефективну програму було вирішено продовжити коштом міського бюджету.

Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР відзначає, що на цей рік заплановано 50 реставрацій, серед яких є і пам’ятки архітектури. Першою буде відновлюватись саме брама по вул. Кониського, 5. Термін виконання робіт складе два місяці, а вартість - 40,7 тисячі гривень (70% оплачуватиметься Львівською міською радою, ще 30% - мешканцями).

«Брама на вул. Кониського, 5, яку першою реставруємо, не є унікальною, бо будинок не є пам’яткою архітектури. Будинок збудований в кінці ХІХ ст. Він має дуже гарні архітектурні елементи, а брама є одним з них. Також мешканці хочуть, щоб була відреставрована ще одна їхня брама, яка веде до внутрішнього дворика», - розповіла Лілія Онищенко.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...