9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8

​Новий директор розповів про реформацію органного залу у Львові


Іван Остапович розповів про перспективи розвитку та плани реорганізації. За словами новоспеченого керівника, будинок органної та камерної музики зазнає змін в зовнішньому вигляді репертуарі, співпраці з відвідувачами, інфраструктурі та інших аспектах.

Як розповів Іван Остапович, нова команда вже готова почати роботу та підходить до цього з усім ентузіазмом. про це пише Гал-Інфо.

«Перш за все, ці зміни потрібні, щоб органний зал розвивався – йдеться про доступність, приємний персонал, прихильність до відвідувачів. Важливо також облагородити саме приміщення – встановити хороше освітлення», - говорить керівник.

За словами управителя, ремонту потребує головний інструмент будинку – орган. Це складне питання, яке потребує спеціалістів. Крім того, взяли до уваги підземелля залу – роздумують про відкриття цієї території для екскурсій. Враховують й інклюзивний напрямок – доступність залу для людей з особливими потребами.

У програму реформ включили роботу над брендом залу – розробка фірмового стилю, маркетинг і промоцію.

В плані програм міняти репертуар не збираються, але й зупинятись на фірмовому не хочуть. Заплановано розширення репертуарної політики, співпрацю з навчальними закладами та інше.

«Такими є ключові пункти нашої програми наступні 5 років. Ми активно працюватимемо, а про всі зроблено кроки активно інформуватимемо громадськість у соцмережах і офіційному сайті», - зауважив Іван Остапович.

Також основні пункти пропонованих реформ можна переглянути у презентації.

Нагадаємо, Івана Остаповича обрали керівником Львівського будинку органної та камерної музики 8 листопада.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи любите ви львівську бруківку?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...