15°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9

Нове досягнення «файних людей». Рекорд найдовшого радіоефіру


67 годин 1 хвилина та 30 секунд – новий найбільший час ефіру, який зафіксували експерти Національного реєстру українських рекордів.


Як повідомлялось раніше, на одній з хвиль українського радіо запланували встановити рекорд України по найдовшому ефіру двох ведучих. 67 годин двері радіостанції не зачинялись : запрошені гості приходили і приходили. Крім того, знаючи нашу українську ментальність, приходили не з пустими руками. Проте двоє дівчат з радістю приймали всіх охочих поговорити та привітати українців з річницею незалежності. Крім того,ведучі детально описували все, що відбувалось на станції, тож навіть всі, хто слухали ефір могли «побачити» що відбувається в цей час.

Вели тепер вже найдовший в Україні радіоефір двоє ведучих – Валентина Берзолевська (програмний директор «FMГаличина») та Юлія Бєльська, яка проводить ранкове шоу.

Впродовж радіомарафону дівчата мали дотримуватись окремих правил. Для прикладу, було право лише на одну перерву за годину тривалістю 5 хвилин, при тому, що в ефірі мало бути постійно двоє ведучих. Ще одним правилом було строго заборонено пити будь-які енергетичні напої. Представники реєстру рекордів України весь час спостерігали за всім, що відбувалось, до того ж, в студії працювала камера для підтвердження правдивості їх слів, - повідомляють Львівські з посиланням на Zaxid.net .

«Для реєстрації рекорду на всеукраїнському рівні радіостанція витратить близько 30 тисяч гривень. Половину грошей використають на реєстрацію та виготовлення сертифікатів, а іншу – на послуги Національного реєстру рекордів України», - розповідає Галина Батюсь, одна з менеджерів радіо. Також вона додає, що кошти для запуску проекту надали спонсори.

На радіо кажуть, що це лише одне з досягнень «файного радіо», і що вони мають намір зареєструвати новий рекорд світового маштабу. Як відомо, для цього необхідно витратити від 6 тисяч доларів. Проте, одна з ведучих святкового ефіру – Валентина Берзолевська – впевнено сказала, що нова сторінка для їхнього радіо у Книзі рекордів Гіннеса це лише питання часу.

А наша редакція вітає радіо «FMГаличина» з новим досягненням. Ми теж слухали цю хвилю та вболівали за ведучих. Чекаємо на рекорд світового масштабу, а поки що бажаємо всім слухачам ще більше хорошої музики.

Фото : Львівська газета

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Ваше ставлення до завершення боксерської кар'єри Володимира Кличка?

всі опитування
Loading...