7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Нова пішохідна зона у Львові

Ігор Савка, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації, розповідає : «ШРП Галицького району виконає всі ремонтні роботи з переміщення тротуарного покриття, перенесення зупинок та встановлення нових дорожніх знаків. Вони стали переможцем тендеру на визначення підрядної організації та виконання цих робіт. Роботи розпочнуть після Великодніх свят. Завершити планують до кінця травня».

За словами Костянтина Баранюка, головного спеціаліста відділу паркування та організації дорожнього руху управління транспорту ЛМР:

«Минулого року міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення щодо реорганізації дорожнього руху на пр. Свободи. Відповідно, буде закрито для руху приватного транспорту ділянку на пр. Свободи від вул. Беринди до вул. Банківської. Водії зможуть об’їжджати цю територію по вул. Гнатюка.

Такі зміни проводяться з метою прискорення руху громадського транспорту та зменшення аварійності. Адже тут маємо один з найаварійніших центральних пішохідних зон – з вул. Дорошенка на вул. Банківську. У минулому році там сталося кілька ДТП».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку проблему Львівщини Ви вважаєте найбільш гострою?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...