15°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9

Небезпечні ігри з сірниками: дитина потрапила в лікарню з 50% опіками тіла

6-річний Юрко з сестричкою грались на подвір'ї. Діти помітили, що з платтячка дівчинки звисала ниточка. Щоб позбутись її братик вирішив "відрізати" вогнем, як це робили батьки.

Сім'я мешкає в Новому Роздолі. Сталось так, що діти грались без нагляду дорослих.Коли Юрко помітив, що на одежині Ані є зайва нитка, вирішив прибрати її. Для цього взяв сірники. Проте невинна допомога хлопчика обернулась страшними наслідками.

Плаття 4-річної Ані загорілось і дитина отримала сильні опіки. Вже 8 день лікарі намагаються врятувати життя потерпілій.

"Дівчинку вивели з опікового шоку. Це те що нам вдалось вже зробити. Крім того ми провели операцію, внаслідок якої видалили нежиттєздатну шкіру", - повідомляють Новини міста Лева, цитуючи заступника головного лікаря 8-ї міської лікарні Ігоря Стояновського.

Нещодавно дівчинку знову прооперували. Проте родина не здатна оплатити лікування сама. Вони потребують допомоги як засобами лікування, так і з оплатою операцій. В той час як родичі шукають засоби допомогти Ані, чужі люди намагаються використати нагоду та нажитись на їх горі.

"Зараз з'явилось дуже багато сумнівних "волонтерів", які ніби-то збирають на допомогу дитині. Але ми нікого не просили, тому що зараз думаємо лише про здоров'я дитини", - говорить бабуся Катерина Романчук.

Львівські фахівці повністю виконують свою роботу, але повністю вилікувати дитину можуть лише закордонні лікарі. Тому зараз мама хворої дівчинки вже два дні шукає шляхи до посольств, аби відкрили візу.

Фото з відкритих джерел

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Скільки ви мали сексуальних партнерів за життя?

7,6%
Я незайманий(а)
26,0%
Одного
29,8%
До 5-ти
22,9%
До 10-ти
12,2%
Кілька десятків
1,5%
Більше сотні
всі опитування
Loading...