4°C
Ранок 5°C
День 9°C
Вечір 7°C
Ніч 7°C
27.4527.86
33.1533.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
4°C
Ранок 5°C
День 9°C
Вечір 7°C
Ніч 7°C
27.4527.86
33.1533.8

Небайдужі львів’яни прибирають парки з використанням мобільного додатку

Учора, 12 липня, вперше в історії Львова прибирання лісопарку відбулось з допомогою унікального та безкоштовного додатку EcoHike. Учасники акції віднайшли, позначили на карті та прибрали 24 локації. Загалом в акції взяли участь близько 150 учасників. Про це інформують на сайті ЛМР.

Фото: GlobalLogicФото: GlobalLogic


Львівська міська рада, GlobalLogic та небайдужі львів'яни об'єднались, щоб спільними зусиллями прибрати лісопарк «Погулянка» з допомогою унікального мобільного додатку EcoHike, створеного львівськими інженерами компанії.

Юрій Голованов, консультант компанії GlobalLogic та лідер проекту EcoHike, розповів про новий додаток, який допоможе зробити наше місто чистішим. Кожен свідомий громадян може ним скористатися. Мешканці міста об’єднюються та та разом вирушають прибирати забруднені території. Крім того, будь-якими мітками та заходами в EcoHike користувачі можуть ділитися у соціальних мережах, залучаючи до прибирання та свідомого ставлення до довкілля ще більше громадян.

Фото: GlobalLogicФото: GlobalLogic


Під час прибирання використовували матеріали від Biosphere Corporation — пакети для сміття, які виготовлені із переробленого матеріалу, вологі антибактеріальні серветки та рукавички. У корпорації впевнені в тому, що сміття — це ресурс, тому вже більше 10-ти років «Біосфера» використовує рециклінгову сировину при виробництві пакетів для сміття — робить пакети для сміття зі сміття.

Фото: GlobalLogicФото: GlobalLogic


EcoHike — це створена львівськими інженерами GlobalLogic платформа, що вже об'єднує тисячі небайдужих українців та допомагає зробити наше довкілля чистішим. З допомогою додатку EcoHike під Apple iOS та Google Android користувачі можуть відмічати на мапі засмічення, які вони не можуть прибрати самотужки, або ж шукати та допомагати очистити мітки, створені іншими користувачами.

«Компанія GlobalLogic завжди підтримує ініціативи, що стосуються соціального життя суспільства. Тому ми впевнені, що з допомогою додатку EcoHike ми зробимо Україну чистішою», — коментує Вікторія Константинова, директор з маркетингу GlobalLogic в Україні.

Фото: ЛМРФото: ЛМР

Завантажуйте додаток EcoHike:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

https://apps.apple.com/ua/app/ecohike-clean-trail-...

Зазначимо, прибирання відбулось із дотриманням усім соціальних дистанцій та протиепідеміологічних заходів.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яким мобільним оператором Ви користуєтесь?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...