23°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
23°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Названі імена народних обранців, яким загрожує відповідальність за приховування майна при е-декларуванні

Стали відомо імені народних депутатів, яких повинні притягнути до адміністративної відповідальності через те, що вони не повідомили Національне агенство з питань запобігання корупції про зміни в своєму майновому стані.

Йдеться про чотирьох народних депутатів, які належать до різних політичних партій або таких що не належать до жодних фракцій. Першим у цьому переліку фігурує імя народного депутата Володимира Мисика який продав Lexus LX 570, за сто тисяч гривень.

Другий народний обранець - це Сергій Мельничук що входить до політичної партії "Воля народу", який купив автомобіль Toyota Land Cruiser, за півмільйона гривень.

Третім фігурантом у цьому ж списку є народний депутат Іван Мірошніченко із партії "Самопоміч" який придбав мотоцикл Harley-Davidson, за сто сорок одну тисячу гривень.

Четвертий народний обранець, що теж зазначений у переліку це – Мустафа Найєм, що входить до Блоку Петра Порошенка, який купив автомобіль Honda Accord, за триста шістдесят чотири тисячі гривень.

Відповідно на цих вказаних чотирьох народних обранців в Національному агенстві із запобігання корупції мають скласти протоколи адміністративної відповідальності. Генеральна прокуратура України вже направила до відомства матеріали про притягнення до адмін-відповідальності цих депутатів.

Інформація:zahid-net

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...