19°C
Ранок 20°C
День 22°C
Вечір 19°C
Ніч 18°C
26.8527.35
3030.77
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
19°C
Ранок 20°C
День 22°C
Вечір 19°C
Ніч 18°C
26.8527.35
3030.77

Народні обранці нас почують: депутати Львівської облради провалили голосування щодо запровадження інтернет-звернень громадян.

Львівська обласна рада провалила голосування за запровадження електронного звернення громадян. Як зазначив один із авторів законопроекту , заступник голови фракції "Самопоміч" у Львівскій обласній раді Руслан Кізима, сьогодні депутати Львівської обласної ради фактично прямо позбавили громадян безпосередньо приймати у часть у роботі цього органу.

При чому, у цьому документі відсутні будь-які політичні аспекти, навпаки - запровадження інтернет-звернення це радше ширше сервісне обслуговування громадян, надавши їм можливість у зручному режимі подавати звернення, ініціативи т.д. у зручному для людей форматі. Відповіднолюди могли б безпосередньо звертатись до голови Львівської обласної ради, його заступників та голів комісій.

Адже ще у вересні такий фомат зверненнь був запроваджений у Львівській міській раді. На сайті Львівської міської ради для цього виділили окремий розділ куди надходять відповідні звернення.

Інформація:zaxid-net

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як Ви позбулись новорічної ялинки?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...