15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15

Наталка Карпа і Титановий Джексон: історія одруження


Вчора у Львові відбулась урочиста церемонія одруження української співачки Наталки Карпи та колишнього учасника АТО Євгена Терехова.

З новим кроком у житті молодят вітали як і дописами у соцмережах, так і особистими візитами. На весіллі було багато зіркових гостей, зокрема ЗМІ пишуть і про журналістку Соломію Вітвіцьку. А от однією з дружок була відома співачка Аліса Тарабарова.

Особливими словами звучить привітання Євгена від його бойових друзів. "Сьогодні віддаємо в рабство Наталі нашого титанового брата Євгена. Віддаємо разом з контузією і тридцятьма осколками вражих "градів", які він отримав під Маріїнкою, і вони досі в ньому. Чотири свідка: Alexey Shevchuk, Parasiuk Volodymyr, Данило Тєрєхов і я. Не змовляючись, усі купили костюми вітчизняного виробництва. Тому, що українці", - написав у Facebook депутат Андрій Лозовий.

Нагадаємо, пропозицію Євген наважився зробити ту лютому, 2016 року.


До слова, прізвисько Титановий Джексон наречений отримав через те, що внаслідок важкий поранень йому встановили титанові пластини в голові. Крім того, за бойові заслуги Терехов був нагороджений Орденом "За мужність" ІІІ ступеня.
Джерело фото: Instagram Наталки Карпи

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якби вибори Президента України відбулися вже цієї неділі, за кого Ви б віддали свій голос?

всі опитування
Loading...