15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Надія Савченко не готова бути депутатом – військовий експерт

В ідеях Савченко залучити до переговорів про обмін військовими телеведучу Оксану Марченко та дружину президента Марину Порошенко немає раціональності.

Таку думку на чаті в «Главред» висловив Костянтин Машковець, експерт Центру військово-політичних досліджень, координатор групи "Інформаційний опір". Так, експерт вважає, що Надія Савченко є яскравим прикладом неготовності бути народним депутатом. І в першу чергу ця неготовність проявляється з професійної точки зору, - передають Львівські.

Машковець додав, що Оксана Марченко є кумою російського президента Володимира Путіна. «Я не розумію мети їх (Оксани Марченко та Марини Порошенко – прим. ред.) залучення. Або пані Савченко має якісь невідомі широкому загалу дані про здібності вищевказаних дам вести переговори з терористами і бандитами", - зазначив він.

Насправді, вважає експерт, переговори з бойовиками можливі, однак предмет розмови може бути один – умови їх здачі. Окрім цього, пише він, при прямих переговорах факт їх проведення та вказівка на осіб, які беруть у них участь, не повинні оприлюднюватись.

Додамо, що раніше Надія Савченко під час мітингу на вулиці Банковій у Києві заявила, що хоче бути задіяною у переговорах по звільненню українських військових з полону, а її сестра запропонувала довірити роль переговорників Оксані Марченко та Марині Порошенко.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто Ви бачите контролерів у тролейбусі/трамваї?

всі опитування
Loading...