14°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 15°C
26.7527.18
32.3532.95
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
14°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 15°C
26.7527.18
32.3532.95

На території Львівщини велика кількість школярів і досі не мають щеплень від кору

Image

У 108 школах Львівщини понад 90% дітей не мають щеплень від кору. У самому ж Львові таких шкіл - 79. Про це повідомляють медики та представники ГО “Батьки за вакцинацію”.

Олег Когут, заступник директора львівського обласного лабораторного центру, зазначає: «За цей час кором перехворіло понад 15 тисяч мешканців області, 10 тисяч з них потрапили до лікарень. Чимало з тих, хто захворів, отримали ускладнення – корову пневмонію, коровий енцефаліт тощо. І у майбутньому ці ускладнення можуть негативно відбитися на здоров’ї людини. Двоє трирічних дітей і 36-річна жінка, які не мали щеплення, померли від ускладнень кору».

Через це у всіх школах області проведено батьківські збори, де було додатково проінформовано про важливість та необхідність вакцинації. Адже зараз, аби дитині зробили щеплення, необхідна згода від батьків. Також, медики зазначають, що за останні роки у Львівській області не було зафіксовано жодного ускладнення від використання вакцини.

«Якщо дитина не була вакцинована згідно з календарем щеплень, щеплення від кору можна зробити у будь-якому віці. Дитині зроблять два щеплення з інтервалом місяць. Вакцина КПК, якою вакцинують дітей, окрім кору, одночасно захищає і від паротиту (свинки) і краснухи, що є не менш важкими захворюваннями для дітей», - каже Любомира Кутневич, в.о. начальника відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Зараз же кожен сьомий мешканець області не має захисту від кору. Відтак, одразу 300 000 людей знаходяться у зоні ризику.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до проекту канатної дороги у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...