2°C
Ранок 2°C
День 4°C
Вечір 3°C
Ніч 2°C
23.3523.65
25.826.35
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
2°C
Ранок 2°C
День 4°C
Вечір 3°C
Ніч 2°C
23.3523.65
25.826.35
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

На Сихові створили новий театр. Коли відкриття?

Перша вистава нового театру "Domus" відбудеться 9 жовтня в червоному залі Культурно-освітнього центру імені О. Довженка. Перший час театр працювати за кошти благодійників, тому вхід вільний.

На фото: репетиція дебютної виставиНа фото: репетиція дебютної вистави

На дискусії "Як повинні розвиватись райони Львова? Приклад Сихова" одна з організаторів та режисер першої вистави Наталія Меньшикова розповіла, що ідею створити театр вирішили втілити в життя вони з Денисом Федєшов. Допомогли також небайдужі люди і коштами й матеріалами. Зокрема, тканини надіслали з Ужгорода, багато необхідного отримали й від львівських мешканців. Розміститись вирішили у Культурно-освітньому центрі імені О. Довженка, що на проспекті Червоної Калини, 81.

Сама Наталія - переселенка з Криму, приїхала у Львів ще у 2014 році. На півострові теж займалась театральною діяльністю, тому вирішила перенести роботу сюди. Назва театру "Domus" теж невипадкова, з латинської в перекладі - "дім".

"Поки що у новоствореній трупі семеро людей. Не всі з відповідною освітою, проте бажання працювати є у кожного. Декілька осіб теж переселенці. Крім того, що ми зараз репетируємо виставу для відкриття, у планах ще декілька постановок. Проте деталями ще не ділимось. Буде сюрприз", - говорить директор Денис Федєшов.

Зараз адміністрація працює над тим, щоб зареєструвати театр як громадську організацію. Також у планах створення офіційного веб-сайту.

9 жовтня глядачів запрошують до дебют постановки "Уві сні й наяву" за мотивами творів Габріеля Гарсії Маркеса та Анни Соколової. "Це вистава про наше життя, співвідношення того світу, який ми б хотіли бачити, але поки що він існує тільки уві сні, та реального світу", - цитує слова Меньшикової InLviv.in.ua.

Виставу планують організовувати щотижня: одну для дітей зранку, ввечері - для дорослих.

Джерело фото: Zahid.net

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...