-5°C
Ранок -1°C
День 5°C
Вечір 2°C
Ніч -4°C
27.3528.05
3030.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-5°C
Ранок -1°C
День 5°C
Вечір 2°C
Ніч -4°C
27.3528.05
3030.9
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

На різдвяному ярмарку стався вибух. Є постраждалі.

Фото ДСНСФото ДСНС

22 грудня, на Різдвяному ярмарку стався вибух. Тричі вибухали балони з газом, також сталась масштабна пожежа. Стовп вогню сягав четвертого поверху сусідніх будинків.

Інцидент стався у будиночку з назвою “Реберня” - уся споруда вигоріла вщент. Постраждали четверо людей, двоє в реанімації. Всі вони є співробітниками закладу.

Пожежу локалізували о 13:26, а о 13:32 - ліквідували. До операції залучили 3 одиниці спецтехніки та 18 рятувальників. Пізніше з’явилось відео з місця події з камери готелю “Панорама”.

Відкрито кримінальну справу за ч. 1 ст. 270 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки).

Міська рада прийняла рішення призупинити роботу ярмарки до оголошення результатів розслідування та перевірки усіх інших закладів. Андрій Садовий прокоментував ситуацію так: «Ніхто не знімає відповідальності з організаторів, тому що вони організатори, вони взяли на себе зобов’язання, що має бути безпека. Те, що відбулася така надзвичайна ситуація, в цьому є їхній недогляд. Тому що вони повинні були кожну годину ходити і оглядати. Елементарне порушення техніки безпеки призвело до такої біди. І головне — що всіх попереджали: категорично заборонено використовувати будь-які балони. Всі це знали, але хотіли більше заробити. От і заробили».

Фото ЛМРФото ЛМР


Також, міський голова відвідав постраждалих у лікарні. «Щойно з лікарні. Двоє осіб – хлопець і дівчина 22-23 років – перебувають в опіковому відділенні. Ще двоє осіб – чоловік 50 років та дівчина 23 років перебувають в реанімації. Стан дівчини важкий, є опіки обличчя, дихальних шляхів. Стан чоловіка дуже важкий. На поверхні тіла 50% опіків», – повідомив Андрій Садовий.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи ви хворіли на застуду/грип восени 2017?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...