19°C
Ранок 13°C
День 20°C
Вечір 17°C
Ніч 10°C
26.7527.2
29.9530.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
19°C
Ранок 13°C
День 20°C
Вечір 17°C
Ніч 10°C
26.7527.2
29.9530.6

На протест щодо підняття тарифів на проїзд прийшли лише два десятки людей

Фото ZAXID.NETФото ZAXID.NET

У неділю, під будівлею Львівської міської ради проведено пікет щодо підвищення тарифів на проїзд. Учасники тримали плакати «Стоп свавіллю перевізників» та «Львів'яни проти підняття тарифів на проїзд». Однак, мітинг був надзвичайно малолюдний - участь взяли близько 20 людей. Причиною цього могло стати те, що інформацію щодо майбутнього заходу оприлюднили лише за день до нього.

Пікетувальників підтримали депутати міської ради Ігор Зінкевич та Ігор Телішевський. До містян також вийшлов і Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР. На запитання мітингарів він повідомив, що моніторинг, проведений щодо міських маршрутів визначив тариф у 5 гривень - нерентабельним, вивівши економічно обгрунтований на рівні 8,20 грн. При цьому, жоден депутат ЛМР не подавав звернень до управління транспорту ЛМР, аби оскаржити майбутнє підвищення вартості.

Як зазначали “Львівські”, підвищення тарифів розпочнеться вже з 1 лютого, коли вартість проїзду складатиме 7 гривень. Пенсіонери та пільговики матимуть можливість безкоштовного проїзду.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Де ви провели (плануєте провести) відпустку 2017?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...