22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5

На програму "Доступні ліки" на Львівщині виділили 45 мільйонів

На Львівщині за серпень мешканці за програмою «Доступні ліки» отримали ліків на 3 мільйони гривень.

Про розвиток урядової програми «Доступні ліки» у області повідомляє прес-центр ЛОДА.

Ми нагадуємо, що програма «Доступні ліки» почала діяти в Україні з квітня. Тепер українці можу отримувати ліки від певних хвороб безкоштовно, або з невеликою доплатою. Програма включає до 35 лікарських засобів, які приймають при серцево-судинних захворюваннях, при бронхіальній астмі та діабету другого типу.

За весь час як діє програма у львівській області вже 756 аптек долучились до реалізації ліків, а за 6 місяців дії програми громадяни змогли отримати свої ліки загальною вартістю, яка досягає 11 мільйонів гривень. Але це ще не межа, на цьогорічну програму уряду області виділили 45 мільйонів.

Але попри такі позитивні результати з програмою були проблеми. «Львівські», наприклад, писали про пенсіонерку, яка не могла отримати ліків, для зменшення рівня холестерину в крові. Цей випадок стався у липні, саме тоді коли уряд звітував про успішну реалізацію програми та розширив список ліків (з 23 до 35).

Жінка зверталась за необхідними ліками, мала при собі рецепт, але в жодній з аптек, в яких би мали бути препарати, їх не виявилось. Це стосується як аптек у місті так і у Пустомитівському районі. Лише через деяких час та після трьох дзвінків на гарячу лінію препарати з’явились, але термін дії рецепту від лікаря уже збіг. Тож проблеми були, але наразі є і фінансування і ліки, і навіть передбачено, що Держспоживслужба має слідкувати за дотриманням гранично допустимих роздрібних цін.

Детальніше карту аптек можна знайти тут.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якщо вибори мера були би завтра, чи віддали би ви свій голос за Садового?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...