10°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
10°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8

​На подвір’ї одного з факультетів ЛНУ встановили погруддя студенту - Герою Небесної Сотні

Герой – Ігор Костенко загинув 20 лютого 2014 року під час протистояння в центрі Києва.

Про це повідомляють у прес-центрі ЛМР.

У вівторок, 20 лютого, у внутрішньому подвір’ї географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка урочисто відкрили погруддя Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку. Його відкрили сестра та мама Ігоря. Також відбулось освячення і покладання квітів.

«Львівські» нагадують, що Ігор Костенко – студент географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка поїхав у Київ на Революцію Гідності та загинув під час сутичок 20 лютого 2014 року в центрі столиці. Його тіло знайшли біля Жовтневого палацу на вулиці Інститутській.


Фото з прес-служби ЛОДАФото з прес-служби ЛОДА

«Щиро вдячна, що ви прийшли віддати шану моєму сину. Пам’ятаю, як дев’ятьроків тому він побачив себе у списках. Він лишив Івано-Франківськ. Його привабив Львів. Він ще мене повчав до цієї краси. Завдяки сину я теж полюбила це місто. Я довго не могла зрозуміти, що мій син вже не ходить цими вуличками. Львів’яни, хочу подякувати, що ви подарували моєму синові це місто, ви його навічно поселили в ньому.

Вірю, що наша Україна буде процвітати. Бережіть своїх рідних. Цінуйте кожен прожитий день. Ми всі хочемо, щоб настав мир», - сказала мама Ігоря Костенка п. Оксана.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яким мобільним оператором Ви користуєтесь?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...