18°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
18°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82

​На початку серпня у Львові відбудеться Міжнародний фестиваль короткого метру Wiz-art

Стартує Фестиваль 4 серпня у Львівській обласній філармонії. На відвідувачів чекає декілька короткометражних фільмів, а також цікавий перформанс MANU.

Цього разу на Фестивалі буде представлено 15 фільмів. Свої роботи продемонструють учасники з різних країн світу: Німеччини, Палестини, Данії, Ірландії, Греції, Австралії, Індії, Франції, Норвегії, Азербайджану, Канади, Росії та Польщі.

Головним призом Фестивалю є Гран-прі. Також призи будуть вручені переможцям у трьох номінаціях: — «Кращий сценарій», «Краща режисура» та «Краща робота оператора».

У складі журі Фестивалю - Віллі Ганс (Німеччина), Гжегож Дембовскі (Польща) та Дарія Бадьйор (Україна).

У національному конкурсі візьмуть участь 8 українських кінострічок. Короткометражка Катерини Горностай під назвою «Згущьонка», фільм «Син» Філіпа Сотниченка, переможець Одеського кінофестивалю у 2015 році «Чоловіча робота» Марини Степанської, також учасник програми «Berlinale Generation 14+» фільм «Без тебе Sensiz» Нарімана Алієва.

На позаконкурсних показах транслюватимуть ряд міжнародних підбірок: «Бездуховна каламуть», «Дорога додому», «Нові початки, нові кінці», а також українська програма – «Плачте, але знімайте».

Локації:

Львівський Палац мистецтва — вул. Коперника, 17

Кінотеатр Коперник — вул. Коперника, 9

Дворик Львівської Ратуші — площа Ринок, 1

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...