-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53

​На площі Ринок встановлюють питний фонтан

Сьогодні, ЛМКП «Львівводоканал» розпочало встановлення питного фонтану на пл. Ринок.

Майбутній фонтан буде дворівневим, тому ним зможуть користуватися також маломобільні люди і діти. Про це повідомляє прес-служба львівської міської ради.

Фото: ЛМРФото: ЛМР

У ЛМР розповідають, що заплановано встановити 5 питних фонтанів у центральній частині міста. Вони будуть двох типів — 4 дворівневі та 1 трирівневий із чашею для собак чи котиків. Питні фонтани вартували місту 587 тис грн.

«Наші працівники саме зараз встановлюють конструкцію фонтана на пл. Ринок та прокладають водовідведення для нього. Дизайн фонтанів погодило міське управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради. Готовий фонтанчик на пл. Ринок буде передано на баланс Галицької районної адміністрації для подальшого обслуговування.

Фото: ЛМРФото: ЛМР

Після завершення монтажних робіт, фонтанчик тестуватимуть, а воду додатково перевірять у лабораторії «Львівводоканалу». Вода до питного фонтанчика потраплятиме переважно із підземних джерел наших свердловин поблизу міста Стрий. Тому львів'яни та гості міста матимуть змогу напитися з фонтану на пл Ринок чистої артезіанської води. Роботи на площі плануємо завершити орієнтовно до 4 серпня», — розповіли у ЛМКП «Львіводоканал».

Усі 5 фонтанів виготовлено з нержавіючої сталі і вони є стійкими до вандалізму. Важливо, що львів'яни не контактуватимуть губами з металом фонтанчиків — стійкий потік води дозволить напитися без контакту із краном, що важливо в умовах карантину.

Нагадаємо, також заплановано встановити питні фонтанчики:

  • На площі Ринок біля входу в Ратушу;
  • Біля пам’ятника Тарасу Шевченку;
  • На площі Митній;
  • Поблизу Порохової вежі;
  • На проспекті Свободи біля Оперного театру.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якби вибори Президента України відбулися вже цієї неділі, за кого Ви б віддали свій голос?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...