8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55

На Львівщині знову продовжили карантин. До якого числа?

Таке рішення було ухвалено сьогодні, 30 червня, на засіданні обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Повідомляють на сайті Львівської ОДА.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький розповів, що ситуація у Львівській області є не найкращою,спостерігається висока кількість звернень і стабільно високі цифри госпіталізованих хворих.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

За його словами послаблення карантинних обмежень на Львівщині неможливе через те, що щоденно кількість нових хворих збільшується на 150-240 людей, а відсоток завантаженості лікарень швидкими темпами наближається до критичної позначки, а стан пацієнтів, які звертаються до лікарів, важчий, порівняно з початком пандемії.

Львівська область займає перші місця за кількістю складених протоколів про порушення карантинних обмежень.

«Днями мережу сколихнуло відео, на якому близько сотні людей влаштували масове купання у джерелі біля Львова. Цією справою зараз займаються правоохоронні органи. Саме нехтування власною безпекою та карантинними обмеженнями призводять до погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні», - розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Також він закликає жителів області бути обачними та свідомими, бо тривалість і суворість карантину залежить від кожного з нас. «Життя і здоров’я людей в пріоритеті, тому про послаблення обмежень поки не йдеться», - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, розповідає, що завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 44,4% від загальної кількості (при нормі менше ніж 50%). Cередня кількість ПЛР-тестувань та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 87,2 на 100 тисяч населення (при нормі більш ніж 24).

«Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 19,0 % при нормі не більше 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 24,9% при нормі менш як 11%», - додав директор департаменту.

Через це, комісія прийняла рішення продовжити карантин на території Львівської області до 7 липня.

У межах Комісії суб’єктам господарювання на період дії карантину рекомендували забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до російської мови у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...