19°C
Ранок 14°C
День 19°C
Вечір 16°C
Ніч 13°C
26.126.5
2929.65
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
19°C
Ранок 14°C
День 19°C
Вечір 16°C
Ніч 13°C
26.126.5
2929.65
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

На Львівщині з'явиться квартал для переселенців з окупованих територій

Image

На території у 14 гектарів, що належить селу Ситихів у Жовківському районі, розпочнеться зведення житлового кварталу для вимушених переселенців з Криму та Донбасу. Заплановано збудувати 110 будинків, мечеть для кримських татар та греко-католицьку церкву. У Ситихові передачу землі затвердили ще рік тому - зі 110 ділянок 64 готується під житло, для решти виготовляється проектна документація.

Рустем Еміралієв, керівник проекту, повідомляє, що в середині вересня розпочнуться роботи з підведення комунікацій, адже квартал розташовується в полі. Відтак, необхідно перш за все прокласти електрику та водогін. Фінансуватиме ці роботи мусульманська організація “Арраїд”. Також, будуть проведені комунікації до ділянок, що виділені воїнам АТО та прокладена нова асфальтована дорога до села Ситихів і щебенева по самому кварталу.

Окрім житлової частини, на території з’являться мечеть та греко-католицька церква. З необхідної інфраструктури з’являться аптеки, магазини, спортивні майданчики.

Кошти на будівництво братимуться у кредит, вже зараз йдуть перемовини з потенційними інвесторами. Вартість проекту оцінено у 50 мільйонів гривень.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...