6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

На Львівщині встановлено рекорд України із висадки дерев

Фото з сайту ЛОДАФото з сайту ЛОДА

Прес-служба Львівської державної адміністрації повідомляє, що акція була проведена з метою заліснити площі, на яких проводились рубки. Вибір місця для висадки зумовлений необхідністю обмежити викиди з рухомих джерел транспорту, особливо - автомобільного.

Представник реєстру рекордів зазначає, що організатори навіть перевершили заявлену відстань. «Рекорд України, який зафіксували на Львівщині – 5 км 750 метрів. Зараз це найдовша липова алея в Україні. Унікальність цього рекорду полягає в тому, що усі ці дерева були посаджені прямо тут за декілька годин» - зазначив Павло Горішевський, представник національного реєстру рекордів України у Західному регіоні.

Директор державного підприємства “Жовківське лісове господарство” Степан Сохнацький додає: «Ми хочемо продовжувати добру традицію, яка існує у нашого лісництва, і надалі продовжувати висаджувати дерева вздовж автомобільних трас, створюючи нові липові алеї. Ми не випадково вибрали саме липу, адже вона не лише красиве і медоносне дерево, але і росте понад 200 років. Ми хочемо, щоб люди, які проїжджатимуть біля цієї ділянки милувалися її красою та ароматом».

Повідомляється, що для висадки алеї було використано 1150 саджанців дерев.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Хто, на вашу думку, має отримувати вищу зарплату?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...