4°C
Ранок 5°C
День 9°C
Вечір 7°C
Ніч 7°C
27.4527.86
33.1533.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
4°C
Ранок 5°C
День 9°C
Вечір 7°C
Ніч 7°C
27.4527.86
33.1533.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

На Львівщині шахтарі вже добу страйкують під землею через не виплату зарплат

Вчора, 29 серпня, 47 гірників шахти «Надія», що у Соснівці прийняли рішення залишитися під землею на знак протесту через невиплату заробітної плати. Про це повідомляє голова профспілки гірників України Михайло Волинець на свої сторінці у Facebook.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Як відомо, шахтарі вже майже добу знаходяться під землею у шахті та відмовляються виходити назовні.

Невідомо чи забезпечені протестувальники продуктами та водою. Працівники 3 зміни перебувають в шахті з 20.00 вчорашнього дня.

Зарплата на підприємстві не виплачується з березня. Станом на 25 серпня борг перед гірниками сягнув 61,54 млн грн.

Зараз на підприємстві з візитом перебуває заступник міністра енергетики Олександр Зорін - спілкується з робітниками на поверхні.

«На шахті «Надія» немає представництва Незалежної профспілки гірників України, проте ми солідарні зі своїми колегами у боротьбі за права робітників, за гідні умови праці та її своєчасну оплату!», - зазначає Михайло Волинець.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

За останньою інформацією від заступника міністра енергетики Олександра Зоріна, під землею продовжують протест 40 гірників. 13 осіб - з вчорашньої четвертої зміни, 27 - з сьогоднішньої першої.

«Ситуація непроста, оскільки вже вечір суботи, попереду неділя, а Калуська ТЕЦ лише в понеділок зможе перерахувати 3,7 млн грн боргу за відвантажене вугілля. Ще 2 млн грн можливо вдасться отримати протягом тижня від суміжних організацій - трейдерів. З яких джерел погасити залишок боргу майже в 56 млн грн - питання. Але це необхідно буде зробити - шахтарі підприємства налаштовані вкрай рішуче.

Я б порадив зараз продовжити перемовини зі страйкарями і вийти з ними на протокольне рішення. Але знову виникає питання: кому шахтарі можуть повірити та під які гарантії... », - поділився голова профспілки гірників України.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви допомагаєте бійцям АТО?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...