6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

На Львівщині розпочав роботу мобільний додаток My Pol

Фото Національної поліції ЛьвівщиниФото Національної поліції Львівщини

22 листопада у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області проведено презентацію мобільного додатку, що має на меті полегшення комунікації з правоохоронними органами. “My Pol” відтепер є офіційним каналом зв’язку, за допомогою якого громадяни можуть передати інформацію про своє місцеперебування, кваліфікувати правопорушення та миттєво викликати поліцію за допомогою кнопки SOS.

Варто зазначити й про можливість зворотного зв’язку, коли Національна поліція може оповістити користувачів додатку про надзвичайну ситуацію чи важливу новину.

Image

Громадськості додаток представляли керівник проекту Дмитро Подворчанський, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк, начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування полковник поліції Сергій Гривняк, начальник відділу служби 102 УОАЗОР поліції Львівщини капітан поліції Олег Гейник.

Тарас Сабанюк повідомив наступне: «Для розкриття злочину надзвичайно важливою є первинна інформація, яка надходить до поліції і якою користується патрульна поліції, слідчо-оперативні групи - від цього залежить яким чином вони реагуватимуть і наскільки швидко буде розкритий злочин. Цей додаток дозволить отримувати таку інформацію швидше, ефективніше комунікувати і навіть оцінювати роботу поліцейських».

Сергій Гривняк додає: «Існує ще одна дуже важлива проблема, яку дозволяє вирішити додаток My Pol. Є категорія людей, котрі в силу певних причин не можуть добре комунікувати – наприклад, люди з обмеженими можливостями. За допомогою цього додатку вони зможуть зв’язатись з поліцією і терміново надати інформацію. Їх повідомлення отримає диспетчер для скерування нарядів та черговий відділу або відділення поліції для реєстрації повідомлення. Це дуже важлива перевага».

Керівник проекту Дмитро Подворчанський зазначає: «Підключення My Pol до нового регіону — це велика робота і відповідальність. Ми враховуємо особливості кожної області та уважно все тестуємо, щоб сервіс від початку працював злагоджено. Сьогодні застосунком користується вже понад 60 тисяч людей, що є показником запиту і довіри з боку суспільства. Дякуємо нашим користувачам за їхню підтримку та зворотний зв'язок. Завдяки нашій спільній роботі сервіс щодня стає кращим, а країна - безпечнішою».

До цього мобільний додаток введено у Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Миколаївській та Чернівецькій областях.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку проблему Львівщини Ви вважаєте найбільш гострою?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...