11°C
Ранок 7°C
День 11°C
Вечір 10°C
Ніч 9°C
24.5524.95
26.927.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
11°C
Ранок 7°C
День 11°C
Вечір 10°C
Ніч 9°C
24.5524.95
26.927.5
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

На Львівщині проведено декілька спецоперацій проти виробників контрафактного алкоголю

Image

Неподалік Львова правоохоронцями виявлено підпільний цех з виготовлення алкогольних напоїв. Під час обшуку було вилучено 350 літрів спирту, 2500 акцизних марок та 600 розфасованих пляшок з горілкою. За повідомленням відділу комунікації поліції Львівської області, вартість конфіскованих алкогольних виробів становить 1 млн гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів). Покарання, що загрожує підозрюваним - від трьох до семи років позбавлення волі.

За деякий час прокуратурою міста Києва спільно зі Службою безпеки України було проведено успішну операцію з ліквідації типографії, що виготовляла підробні акцизні марки. За інформацією прес-служби прокуратури вилучено декілька тонн готових марок. За приблизними підрахунками, лише за один місяць державі було нанесено збитків на суму понад 20 млн гривень. 11 особам повідомлено про підозру у веденні злочинної діяльності за ч. 3 ст. 199.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...