11°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
11°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

На Львівщині одразу 42 випускники набрали максимальний бал під час ЗНО

Фото УНІАНФото УНІАН

У четвер, 21 червня, на інформаційних сторінках учасників ЗНО опубліковано бланки відповідей з історії України, географії, фізики та хімії. Отже, відомі результати ЗНО-2018 з усіх предметів.

“Таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100−200 балів і таблиці відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень за шкалою 1–12 балів опубліковано на сайті Українського центру в розділі «Предмети ЗНО»”, - повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Щодо результатів всієї України, найкраще ЗНО здали у Києві, Харківській та Львівській областях.

«Якщо подивитися рейтинг регіонів за показниками зовнішнього незалежного оцінювання, Львівщина має чим похвалитися – ми продовжуємо тенденцію минулих років і сьогодні наші випускники знову серед лідерів в Україні. Пишаємось нашими абітурієнтами і продовжуємо інвестувати в освіту – майбутнє України», - зазначає Любомира Мандзій, директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

У разі виникнення сумнівів щодо правильності оцінювання, кожен учасник ЗНО має можливість у термін протягом п’яти календарних днів подати апеляцію. У цьому році подібних звернень нараховується вже 79.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якими таксі користуєтсь?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...