14°C
Ранок 13°C
День 19°C
Вечір 15°C
Ніч 9°C
25.926.15
30.431
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
14°C
Ранок 13°C
День 19°C
Вечір 15°C
Ніч 9°C
25.926.15
30.431
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​На Львівщині ціла родина потрапила у лікарню через кашлюк

Спершу в інфекційну лікарню госпіталізували мати з немовлям, якому дошкуляв сильний кашель. Згодом з’ясувалось, що підхопив інфекційне захворювання батько. В лікарню потрапив і дідусь із родини.

За словами головного епідеміолога Львівщини Наталії Тімко, випадок стався декілька днів тому. До лікарні звернулась мати з дитиною. Малюк сильно кашляв, особливо кашель посилювався вночі, дитині було важко дихати. Згодом у мами та дитини діагностували інфекційне захворювання – кашлюк. Через деякий час сильні симптоми захворювання проявились у батька та дідуся.

Найважче було чоловіку. Як розповідає Наталія Тімко, він першим і підхопив інфекцію та передав її іншим членам родини. Наразі, де потерпілий міг підхопити небезпечний вірус – невідомо.

В родині спершу вважали, що це звичайна застуда, допоки напади кашлю не стали такими частими та сильними, що змушували хворого задихатись.

У лікарні розповідають, що важкі стадії протікання кашлюка потребують додаткового надходження кисню в організм. На щастя в лікарні є відповідне обладнання – кисневий концентратор. Його купили у липні на гроші небайдужих львів’ян. Зараз лікування з таким апаратом проходить чоловік.

Стан матері, немовляти та дідуся, на щастя, нормалізується. Дитину від кашлюка ще не вакцинували.

Зауважимо, що за 8 місяців саме кашлюк підхопило 212 осіб. З них 7 дорослих.

Інформаційна довідка.

Кашлюк – інфекційне захворювання, при якому ураженню піддаються верхні дихальні шляхи. Ураження спричиняють специфічні бактерії. Захворювання супроводжується частковим перекриттям дихальних шляхів та нападами спазмалітичного кашлю.

Джерело

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...