Запускаємо новий розділ для продавців та покупців на "Львівських". Долучись до тестування та отримай бонуси! Почати тестування Нагадайте завтра
12°C
Ранок 13°C
День 18°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.1826.45
31.131.5
12°C
Ранок 13°C
День 18°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.1826.45
31.131.5

​На Львівщині ціла родина потрапила у лікарню через кашлюк

Спершу в інфекційну лікарню госпіталізували мати з немовлям, якому дошкуляв сильний кашель. Згодом з’ясувалось, що підхопив інфекційне захворювання батько. В лікарню потрапив і дідусь із родини.

За словами головного епідеміолога Львівщини Наталії Тімко, випадок стався декілька днів тому. До лікарні звернулась мати з дитиною. Малюк сильно кашляв, особливо кашель посилювався вночі, дитині було важко дихати. Згодом у мами та дитини діагностували інфекційне захворювання – кашлюк. Через деякий час сильні симптоми захворювання проявились у батька та дідуся.

Найважче було чоловіку. Як розповідає Наталія Тімко, він першим і підхопив інфекцію та передав її іншим членам родини. Наразі, де потерпілий міг підхопити небезпечний вірус – невідомо.

В родині спершу вважали, що це звичайна застуда, допоки напади кашлю не стали такими частими та сильними, що змушували хворого задихатись.

У лікарні розповідають, що важкі стадії протікання кашлюка потребують додаткового надходження кисню в організм. На щастя в лікарні є відповідне обладнання – кисневий концентратор. Його купили у липні на гроші небайдужих львів’ян. Зараз лікування з таким апаратом проходить чоловік.

Стан матері, немовляти та дідуся, на щастя, нормалізується. Дитину від кашлюка ще не вакцинували.

Зауважимо, що за 8 місяців саме кашлюк підхопило 212 осіб. З них 7 дорослих.

Інформаційна довідка.

Кашлюк – інфекційне захворювання, при якому ураженню піддаються верхні дихальні шляхи. Ураження спричиняють специфічні бактерії. Захворювання супроводжується частковим перекриттям дихальних шляхів та нападами спазмалітичного кашлю.

Джерело

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...