-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53

На Львівщині фіксують масові напади отруйних змій

В одному із сіл Львівщини, дев’ятирічний хлопчик став жертвою нападу отруйної змії. Про це пише ZNAJ.UA з посиланням на департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Хлопчик гуляв на подвір’ї близько 17:00 години вечора, як не очікувано отримав укус у кисть правої руки. Одразу після інциденту батьки викликали швидку допомогу та дитину відвезли до Турківської центральної лікарні.

Ще один випадок укусу отруйної змії був зафіксований на Сокалівщині. Гадюка вкусила чоловіка за ліву руку. Пацієнт зараз перебуває у стані середньої важкості.

Нагадуємо, нещодавно і у Львові на дитячому майданчику виявили отруйну змію. Після чого гадюка була виловлена та відправлена у ліс, далеко від міста. Цей випадок обійшовся без травм.

Цього року, через досить теплу зиму багато змій пережили холодний період року та почали масово з’являтися із настанням весни. Тому українців закликають не гуляти у високій траві, уважно дивитися під ноги та ні в якому разі не пробувати ловити змій при зустрічі.

Оцінки:

1

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яких новин ви би хотіли бачити більше?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...