9°C
Ранок 8°C
День 14°C
Вечір 10°C
Ніч 6°C
26.827.2
3030.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 8°C
День 14°C
Вечір 10°C
Ніч 6°C
26.827.2
3030.6
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

На кінофестивалі у Львові показали фільм за участі актора-прихильника сепаратистів

Фото з сайту podrobnosti.uaФото з сайту podrobnosti.ua

В рамках фестивалю Wiz-Art у Львові презентували короткометражний фільм з Росії “Карусель” режисера Руслана Братова. Серед акторів у зйомках взяв участь Олександр Баширов - актор, що був помічений у підтримці сепаратистських рухів на сході України. Зокрема, він відвідував окуповані території 2014 року та зустрічався з бойовиками.

Також, Олександр Баширов внесений Міністерством культури до “чорного списку”. Сайт “Миротворець” повідомляє, що він спонсорував незаконні озброєні формування.

Прес-служба фестивалю відреагувала на подію наступним повідомленням: «Сам фільм "Карусель" Руслана Братова є дебютним фільмом режисера, і, на нашу думку, є гострою сатирою на події в Росії, карусель безглуздя, в якій застрягла людина, і яка не може зупинитись. Тим не менше, фестиваль є свідомим тих подій, що відбуваються в країні, має проукраїнську позицію і просить вибачення. Надалі плануємо надавати кожен російський фільм, що має шанс потрапити у програму, на ретельну перевірку, щоб уникнути подальших непорозумінь».

Також, організатори зазначають, що не хотіли б, щоб культурна подія стала причиною до нових скандалів чи демонстрації неповаги.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...