24°C
Ранок 21°C
День 25°C
Вечір 21°C
Ніч 18°C
26.1526.5
29.129.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
24°C
Ранок 21°C
День 25°C
Вечір 21°C
Ніч 18°C
26.1526.5
29.129.8
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

На Форум першої молодіжної столиці з'їхались 1,5 тисячі учасників

Фото ЛМРФото ЛМР

Вчора, 6 вересня, у Львові розпочато Форум першої Молодіжної столиці. Захід проводиться на території !FESTrepublic протягом двох днів. Облаштовано п’ять тематичних зон, де матимуть виступи сотні експертів та стартаперів.

На подію з’їхались понад 1,5 тисячі учасників з усієї країни. О 12:30 між Львівською міською радою та ЮНІСЕФ підписано Меморандум про наміри та взаємодію у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді».

«Коли ми отримали статус Молодіжної столиці, ми розуміли, що це надзвичайно круто. Потім у нас виникло питання, а що ж цей статус дає? Але потім, обдумавши, ми зрозуміли, що це можливість. І ми вирішили за ці півроку драйванути щось таке, щоб воно нам пам’яталось, щоб ми могли це для вас, для наших львів’ян використовувати. Пройшло півроку. Станом на сьогодні ми працюємо над відкриттям міського молодіжного центру, ми запускаємо міську програму підтримки науковців. Також цього року ми запустимо програму підтримки стартапів, пітчингів, тому юзайте ці всі можливості, адже це все для вас», — повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова.

Під час закриття Форуму Львів передасть статус “Молодіжної столиці” іншому місту, яке було найактивнішим під час заходу.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...