22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​На фестивалі «Ту Стань» відновлять часи Київської Русі

Організатори ХІІ фестивалю «Ту Стань» обіцяють перенести відвідувачів в автентичну культуру Київської Русі.

Про це пише "Львівська газета", - передають "Львівські".

Фестиваль "Ту Стань" відбудеться 4-6 серпня в селі Урич на Соколівщині.

"Ми розпочали фестиваль для того, щоб Тутань була зрозуміла не лише науковцям, та людям, що знаються на архітектурі. А, щоб коли нам розказують, що наші предки жили в землянках, ми знали, що вони будували споруди на скелях, які вищі, ніж 9-поверхові будинки. І будували їх з дерева, без альпінійського спорядження. А зараз по таких скелях навіть страшно лазити», – каже засновник фестивалю Василь Рожко.

Програма фестивалю насичена. Виступатимуть гурти Torban, The Doox, Lemko Bluegrass Band, Lirwak, Ягоди та Musica Radicum. Також організатори планують багато інших атракцій. Наприклад, можна буде вибороти звання жителя Тустані чи перевтілитись в середньовічну людину.

Кожен відвідувач фестивалю може вибрати собі персонажа, самостійно його створити. Дійство відбуватиметься на різних локаціях: "Тустанський університет", "Література", "Театральна сцена". Також для учасників створять кілька історичних реконструкцій, одну з яких, "нічний штурм", анонсують організатори вже. Цікаво, що відбудеться і дитячий штурм фортеці.

Фестиваль "Ту стань" - один з найбільших заходів середньовічної культури, захопить всіх відвідувачів. Окрім перевтілення в середньовічного персонажа, охочі можуть спробувати себе в миловарінні, побачили традиційні лицарські бої, спробувати себе в гончарній справі чи створенні справжнього фільму. Щодо архітектури тих часів, то організатори обіцяють показати віртуальну 3D-модель споруди на скелях, фортифікації якої не має аналогів у цілому світі.

Квиток на 1 день фестивалю коштує 120 гривень, абонемент на 3 – 250 гривень.

Фото з соціальних мережФото з соціальних мереж


Більше читайте згодом на «Львівських».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...