-2°C
Ранок -3°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.828.05
31.3531.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-2°C
Ранок -3°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.828.05
31.3531.9
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​На дорозі Львів-Брюховичі встановлять зовнішнє освітлення

Фото ілюстративнеФото ілюстративнеДепартамент ЖКГ Львівської міської ради вже підписав договір із ЛКП «Львівсвітло».

Як повідомляється у звіті про укладений договір, який оприлюднили на сайті держзакупівель Prozorro, йдеться про реконструкцію зовнішнього освітлення. Територія робіт – від вулиці Замарстинівської до селища міського типу Бюховичі.

Освітлення мали встановити загалом за 15 днів. Перші роботи стартували 5 грудня, а звершитись вони мають 20 грудня, 2017.

Згідно договірних умов, на зарплати будівельникам та іншим працівникам витратять близько 16 тисяч гривень, використання техніки обійдеться у 27,7 тисяч гривень. Найдорожче обійдуться матеріали – майже 550 тисяч гривень. Отримає ЛКП від угоди близько 3 тисяч гривень.

Загальна вартість угоди майже 830 тисяч гривень. Конкурс не проводився, оскільки ЛКП профільне. Згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» угоду укладають без конкурсу на товари вартістю до 200 тисяч гривень та послуги, вартістю до 1,5 мільйона гривень.

У ЛМР пояснили, що виникла потреба у встановленні освітлення через скарги мешканців. Нещодавно на дорозі до Брюхович побудували велодоріжку, де встановили стовпи і освітлення, лампи спрямували на велодоріжку. Проте на скарги мешканців, що дорога не освітлюється, вирішили реконструювати вуличне освітлення.

Хоч світло із ліхтарів велодоріжки потрапляє на автодорогу, увечері частину освітлення до Брюхович вимикають, тому дорога все ж частково залишається неосвітленою.

Оцінки:

1

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...