23°C
Ранок 17°C
День 24°C
Вечір 20°C
Ніч 16°C
24.9525.3
27.5528.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
23°C
Ранок 17°C
День 24°C
Вечір 20°C
Ніч 16°C
24.9525.3
27.5528.3
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Міськрада Львова хоче притягнути до відповідальності незаконного забудовника

Для того щоб захистити права львів'ян, які вклали гроші в будівництво багатоповерхівки та свої права, як власника земельної ділянки, мерія Львова звернулась до правоохоронних органів.

Про це пише прес-центр ЛМР, - передають "Львівські".

Кримінальне провадження хочуть порушити проти забудовника ПрАТ "Ірокс". Він протягом кількох років проводив незаконне будівництво багатоповерхівок на вулицях Антонича-Майданній, Шевченка, 418, Тернопільській,42. Ці забудови відбуваються без відповідних містобудівних дозволів та обмежень, без документів на землекористування та інших необхіних документів.

Тому Львівська міська рада просить відкрити кримінальне провадження щодо керівника ПрАТ "Ірокс" та посадових осіб департаменту Державного архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, адже саме завдяки їхнім протиправним діям компанія змогла забудувати територію.

Листи звернення до правоохоронних оргазів було розіслано Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову, Прокурору Львівської області Юрію Квятківському, Начальнику Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерію Середі, Голові Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексію Кудрявцеву та Директору департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області Роману Желиху.

А "Львівські" нагадують, що компанія «Ірокс» будує будинки в місті без дозвільних документів. Саме через це мешканці не можуть оформити право власності на квартири. Також у ЛМР склали онлайн-карту скандальних забудов у Львові.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...