15°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9

Міні-майдан на теренах Львова набирає обертів

Йдеться про безстрокову акцію протесту, що розгорнули перед міською ратушею учасники АТО, які повернулись зі Сходу. Тоді солдати вийшли з вимогами надати обіцяну законом землю, адже за 2 роки нікому з них не дали ні клаптика. А сьогодні до наметового містечка приєднаються активісти та приватні перевізники, про домовленості з якими міська рада вже встигла забути.

Сьогодні ряди протестувальників поповнять ті ж приватні перевізники. Водії вже організовували пікет, не виходили на рейси та висували вимоги. Тоді йшлось про введення єдиного електронного квитка, прозору систему звітності про кошти, виділені ЛМР, та загалом покращення транспортної мережі Львова. Чиновники в один голос кричали про те, щоб припинити колотнечу.

Нагадаємо слова Андрія Садового на конференції: “В мене одне прохання — думайте і про сьогодні і про завтра, про всіх, хто все ж чекає на вас на зупинках громадського транспорту. Закликаю в той час, коли ситуація з війною не закінчилась, показати єдність і підтримку країні. Давайте не будемо сварити громаду та подумати разом, що ж можна зробити”.

Депутати просили продовжити робочий процес, виїзди та інше. Влаштували перемовини, створили спеціальну комісію. Але вже через декілька днів плани львівського керівництва змінились: за наказом заступника мера Валерія Пушкарьова створену групу розформували. Жодну з вимог досі не задовольнили.

Власники підприємств з перевезень все ж виставили маршрутки на рейси, проте не всі. Так, станом на 5 вересня не дорогах не курсувало близько 200 автобусів з загальної кількості.

На минулій сесії ради Львова (15.09) виділили 4 мільйони гривень компенсації за перевезення пасажирів пільгової категорії, і...все. А, як повідомляє Гал-Info, скоро пройде тендер на міські перевезення у Львові, власник якого отримає договір з ЛМР терміном на 5 років. Тому у водіїв є підозри, що чиновники просто тягнуть час аби "не перейматись" проблемами перевезень у місті.

А доповнять створене "потрійне коло проблем протесту" учасники громадської організації "Розвиток громади". Вони ж в свою чергу нагадають можновладцям про екологічну сторону негаразд Львівщини, так званий "сміттєвий колапс" на львівських вулицях.

Нагадаємо, ще з 15 вересня бійці АТО розклали намети біля будівлі Львівської міської ради. Як вважають військові, слід нагадати представникам львівської мерії Закон «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту», згідно з яким процес видачі земель мав стартувати. Але чиновники не поспішають цього робити. Тому бійці організували безстрокову акцію протесту. Кажуть, що стоятимуть включно до наступної сесії Львівської ради, що відбудеться 30 вересня.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви оцінюєте результати реформи поліції 2015?

всі опитування
Loading...