15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15

Мешканців Львова запрошують на "вечерю всліпу"

Благодійний фонд "Разом допоможемо" у Львові проведе вечерю у повній темряві. Всі гості матимуть змогу відчути як це, - не бачити абсолютно нічого. Вечір планується на 19 жовтня, о дев'ятнадцятій годині. Кошти, які зберуть організатори, використають для придбання принтера Брайля для ВГО у Львові " Українська спілка Інвалідів" (УСІ, - прим. ред.). Таку інформацію поширює інтернет-сайт Zaxid.net.

"Цей захід має свою іскорку - благодійники не лише жертвують гроші для володарів "сліпої тростинки", а й можуть на певний час поринути у їхній світ і краще зрозуміти стан такої людини", - говорить менеджер гала-вечері Всеволод Романів.

Захід проводиться в рамках проекту "BLACK BOX", основним завданням якого є наповнити школи та навчальні заклади спеціальною літературою, надрукованою шрифтом Брайля.Для цього необхідно закупити принтери Брайля. З благодійного вечора організатори планують зібрати 260 тисяч гривень.

"Цей проект не має жодних подібних в Україні, тому ми щасливі, що маємо таку можливість провести його й тут. До цього ми проводити вечері "в темряві" лише в Києві та Одесі", - розповідає голова правління Ольга Бондаренко. Вона також додає, що зібраних коштів тоді вистачило не лише на придбання потрібних пристроїв, а й на операції з покращення зору п'ятьом дітям.

"Темна вечеря" відбудеться в готелі «Панорама». Вартість квитка 3 тисячі гривень. Музичний супровід впродовж зустрічі забезпечить фіналіст шоу "Україна має талант", цимбаліст Петро Сказків.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    22:07, 16.09.2016
    А можна кудись просто кошти перевести?
user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Хто для вас являється авторитетом?

всі опитування
Loading...