-4°C
Ранок -3°C
День -4°C
Вечір -5°C
Ніч 2°C
26.8527.15
30.330.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-4°C
Ранок -3°C
День -4°C
Вечір -5°C
Ніч 2°C
26.8527.15
30.330.8
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Мер Львова запропонував залучати європейців до управління українською ГТС

Фото зі сторінки Андрія Садового у facebookФото зі сторінки Андрія Садового у facebook

За словами мера Львова, загроза “Північного потоку-2” змушує Україну до вироблення власної моделі керування газотранспортною системою. При цьому, бажаною є участь європейських урядів та компаній. Саме їх допомога в управлінні, модернізації та експлуатації ГТС дозволить забезпечити національну безпеку.

На своїй сторінці у Facebook Андрій Садовий зазначив наступне:

“Україна повинна робити чіткі пропозиції європейським партнерам. Наразі ми лише просимо і вимагаємо. Це недобре. Це створює імідж слабкої країна, яка немає що запропонувати. Враховуючи загрозу Nordstream 2, Україна повинна виробити чітку пропозицію європейським партнерам щодо використання власної газотранспортної системи. Такої пропозиції не існує і це стає питанням національної безпеки. На нашу думку пропозиція повинна полягати у максимальному залученні європейських урядів та компаній до управління, модернізації та експлуатації нашої ГТС.”

Також, мер Львова пояснив, що більшість структур ЄС не розуміють, як впливати на розвиток проекту “Північний потік-2”. Переконання, що цей проект шкідливий, не підлягає сумнівам, але ніхто не хоче йти проти позиції Берліна, що цей проект лобіює. До того ж, це начебто стосується лише бізнес-середовища.

«Ми готові працювати з Президентом і урядом над цим, навіть перебуваючи в опозиції. Це треба робити вже. Хоча справи підуть значно швидше, коли "Самопоміч" прийде до влади», - додав Садовий.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...